Предлагаю услуги: Курси Маленький художник - Заказать: Курси Маленький художник, Житомир - Художественные школы, студии Житомир - 1652457

Найти
 


Объявление

Курси "Маленький художник" - Художественные школы, студии

Код: 1652457 Создано: 18-02-2014 12:34

Цена: 240 грн. ₴

Продам, предлагаю: Художественные школы, студии, Украина, Житомир и область

Групи для діток віком 4-6 і 7-9 років. Основна мета курсу «Маленький художник» - введення дитини у світ прекрасного через знайомство з витворами природи та мистецтва, навчанні основним художнім прийомам і технікам. Поєднання різних видів діяльності (розвиваючі ігри, колективні і індивідуальні творчі завдання, перегляд слайдів та репродукцій, відвідування виставок та визначних місць Україна (для батьків це також дуже цікаво і корисно) допоможе розкрити і сформувати творчий потенціал особистості Вашої дитини. Під час занять вирішуються такі завдання як: • Развиток сприйняття (колір, форма, розмір, фактура предметів). • Развиток дрібної моторики рук. • Тренування пам’яті та творчості у виконання завдань. • Формування досвіду спілкування і творчої взаємодії у дитячому колективі. Ми вивчаємо: малюнок, графіку, живопис, різноманітні техніки зображення предметів та явищ навколишньої дійсності, елементи декоративного мистецтва.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Дизайн Академия
 
Фамилия: Надежда
 
Контактный телефон: 096 3864433,
 
Мобильный телефон: 063 2124224
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки