Требуется: Працівник продукції по виготовленню жалюзів - Вакансия: Працівник продукції по виготовленню жалюзів, Житомир - Работа за рубежом Житомир - 2527211

Найти
 


Объявление

Працівник продукції по виготовленню жалюзів - Работа за рубежом

Код: 2527211 Создано: 10-08-2017 15:37

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Житомир и область

Для нашого клієнта шукаємо осіб до праці на посаду: Працівник продукції по виготовленню жалюзів Місце роботи: м. Щецін Nr ref. rol/szc/2017 Обов’язки: - робота на продукції рулетів, жалюзів, маркзізів. Вимоги: - знання польської мови; - мінімум пів року досвіду на подібній посаді; - навики мануальні і технічні; - самостійність; - докладність. Пропонуємо: - затруднення на умові злеценя; - ставка залежить від здібностей; - робота від понеділка по п’ятницю в одну зміну. Зацікавлених осіб просимо вислати своє резюме (CV) на адрес: ukraina@antidotum.eu з темою повідомлення nr ref. rol/szc/2017. Або телефонуйте: 48519055865 Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки