Требуется: ВОДІЙ КОВШОВОГО НАВАНТАЖУВАЧА - Вакансия: ВОДІЙ КОВШОВОГО НАВАНТАЖУВАЧА, Житомир - Работа за рубежом Житомир - 2527220

Найти
 


Объявление

ВОДІЙ КОВШОВОГО НАВАНТАЖУВАЧА - Работа за рубежом

Код: 2527220 Создано: 10-08-2017 15:46

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Житомир и область

ВОДІЙ КОВШОВОГО НАВАНТАЖУВАЧА Для нашого клієнта фірми, яка займається переробкою відходів, шукаємо кандидатів на посаду: Водій трактора. Місце праці: Польща, Щецін (Пшецлав) Nr ref.: oll/prz/2017 Обовязки: -обслуга ковшового навантажувача; -розвантаження товарів і розміщення їх в спеціально відведених місцях, -класифікація матеріалів; -співпраця з іншими обладнаннями і працівниками. Вимоги: -знання польської мови на комунікативному рівні; -мінімум піврічний досвід обслуговування трактором; -розвантаження товарів і розміщення їх в спеціально відведених місцях, —-класифікація матеріалів; -співпраця з іншими обладнаннями і працівниками; -допомога в роботі на складі. Пропонуємо: -постійне працевлаштування; -умова працевлаштування залежатиме від досвіду і навиків. Зацікавлених осіб просимо вислати своє резюме (CV) на адрес: ukraina@antidotum.eu з темою повідомлення nr ref. oll/prz/2017 Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки