Требуется: Помічник на кухні, робота в Польщі! - Вакансия: Помічник на кухні, робота в Польщі!, Житомир - Работа за рубежом Житомир - 2529760

Найти
 


Объявление

Помічник на кухні, робота в Польщі! - Работа за рубежом

Код: 2529760 Создано: 16-08-2017 10:02

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Житомир и область

Помічник на кухні Для нашого клієнта шукаємо кандидатів на посаду: Помічник на кухні Місце роботи: Щецін (Kołbaskowo) Вимоги: - сан-епід. книга; - польська мова на рівні комунікативному; - ретельність. Пропонуємо: - на випробувальний період умова злеценя, далі умова о працю; - робота в три зміни. Зацікавлених осіб прошу надсилати своє CV (резюме) за адресою: ukraina@antidotum.eu або телефонувати за тел. 48519055865 Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки