Требуется: Столяр по виготовленню меблів, робота в Польщі! - Вакансия: Столяр по виготовленню меблів, робота в Польщі!, Житомир - Работа за рубежом Житомир - 2529764

Найти
 


Объявление

Столяр по виготовленню меблів, робота в Польщі! - Работа за рубежом

Код: 2529764 Создано: 16-08-2017 10:08

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Житомир и область

Для нашого клієнта шукаємо кандидатів на посаду: Столяр по виготовленню меблів Місце роботи: Щецін Nr ref. sto/szc/2017 Обов’язки: - виготовлення меблів. Вимоги: - мінімум 3 роки досвіду в виготовленні меблів; - вміти читати технічні креслення; - здібності мануальні. Пропонуємо: - працевлаштування на умові о працю. Зацікавлених осіб просимо вислати своє резюме (CV) на адрес: ukraina@antidotum.eu з темою повідомлення nr ref. sto/szc/2017 Або телефонуйте за тел. +48519055865 Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки