Требуется: Оператор вилочного навантажувача ( Operator wózków widłowych ). - Вакансия: Оператор вилочного навантажувача ( Operator wózków widłowych ). , Житомир - Работа за рубежом Житомир - 2529768

Найти
 


Объявление

Оператор вилочного навантажувача ( Operator wózków widłowych ). - Работа за рубежом

Код: 2529768 Создано: 16-08-2017 10:12

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Житомир и область

Для нашого клієнта шукаємо кандидатів на посаду: Оператор вилочного навантажувача ( Operator wózków widłowych ). Місце роботи: Szczecin (Goleniów) Nr ref. opw/gol/2017 Обов’язки: - навантаження і розвантаження вантажів; - прийом товару; - складання та сортування товару; - обслуга вилочного навантажувача. Вимоги: - мінімум пів року досвіду роботи на складі; - повноваження вантажівки високого складу; - обслуга комп’ютера; - водійські права категорії B. Пропонуємо: - 14 зл брутто/годину; - працевлаштування на умові злеценя; - робота в три зміни. Зацікавлених осіб просимо вислати своє резюме (CV) на адрес: ukraina@antidotum.eu з темою повідомлення nr ref. opw/gol/2017, або телефонувати за номером +48519055865 Антідотум — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки