Продам: Оренда території та приміщень для розміщення Ваших об’єктів, Новоград- - Купить: Оренда території та приміщень для розміщення Ваших об’єктів, Новоград-, Житомир - Продажа: Коммерческая недвижимость, гаражи, стоянки Житомир - 2867133

Найти
 


Объявление

Оренда території та приміщень для розміщення Ваших об’єктів, Новоград- - Коммерческая недвижимость, гаражи, стоянки

Код: 2867133 Создано: 15-11-2021 08:11

Продам, предлагаю: Коммерческая недвижимость, гаражи, стоянки, Украина, Житомир и область

Пропонуємо Вам розглянути нашу пропозицію щодо оренди території та приміщень для розміщення Ваших об’єктів виробництва у нашому регіоні. Для цього наше підприємство може запропонувати Вам: - майданчик з твердим покриттям , площею від 7 000 до 10 000 кв. метрів придатний для загрузки та вигрузки сировини із великотонажних транспортних засобів, а також для її переробки та зберігання; - бокси для стоянки та ремонту Вашої техніки; - окреме офісне приміщення або вагон-офіс (3*8*2, 8) з офісними меблями для розміщення представників Вашої компанії; Також у разі потреби можливе надання послуг по виконанню вантажно-розвантажувальних робіт, транспортних послуг та послуг по транспортуванню Вашої продукції залізничним транспортом. Перевагами нашого об’єкту є зручне розташування в регіоні, оскільки пропонований майданчик знаходиться на відстані близько 300 метрів від міжнародної траси М-06 Київ-Чоп, на виїзді із міста Новограда-Волинського Житомирської області. Відстань до міст Житомир та Рівне становить близько 90 км. Також дана території по всьому периметру освітлена, огородженна парканом та знаходиться під цілодобовою охороною. Об’єкт забезпечений електроенергією, водопостачанням та водовідведенням. Вартість послуги залежить від розміру орендованої території та обговорюється індивідуально.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Татьяна
 
Контактный телефон: 0936091981
 
Мобильный телефон: 0936091981
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки